تاریخ: 5 April, 2020

حضور جهادی مبلغان در مناطق زلزله زده خراسان

معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، مبلغان و طلاب را در یک اردوی جهادی دو روزه به مناطق زلزله زده خراسان اعزام کرد.

معاونت تبلیغ حوزه در کنار سایر مراکز امدادرسان و در راستای رسالت های این معاونت، مبلغان و طلاب را در یک اردوی جهادی دو روزه به مناطق زلزله زده خراسان اعزام کرد.
حجت الاسلام رضائی طلب در رابطه با این فعالیت عنوان کرد: با توجه به توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر حضور طلاب و روحانیون در کنار مردم و تاسیس و تقویت نهضت خدمت‌رسانی، معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان بر آن شد تا بارویکرد تبلیغی و خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان مناطق زلزله زده گروهی از مبلغین را اعزام کند.
مسئول اداره برنامه ریزی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان افزود: همکاری و حضور منسجم کارمندان این معاونت، اعضای گروه تبلیغ جهادی مدارس علمیه حضرت مهدی(عج)، موسی ابن جعفر(ع) و رشید هجری، مبلغان جهادی دانشگاه و مسئولین بسیج دانشجویی از دیگر ویژگی این فعالیت بود.
براساس این گزارش، بیرون آوردن وسایل اهالی از زیر آوار، اجرای برنامه‌های تبلیغی و مسابقه برای کودکان و نوجوانان همراه با اهدای جوایز، توزیع نان و البسه مورد نیاز، اقامه نماز، سخنرانی، مدیحه‌سرایی و پاسخگویی به سوالات شرعی، توسط ۵۰ مبلغ جهادی حوزه علمیه خراسان در دو روز برگزاری این اردو  صورت گرفته است.
گفتنی است، معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در روزهای ۲۲ و ۲۵ فروردین و باحضور در روستاهای برج موری، کلاته حاج‌علی، کوه سفید، بابانظر و درخت بید، فعالیت جهادی خود را اجرا کرد.

لازم به ذکر است، مدارس علمیه علاقه‌مند برای حصور تبلیغی در مناطق آسیب دیده می‌توانند جهت هماهنگی و اعزام با معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان با شماره تماس ۳۲۰۰۸۴۷۹-۰۵۱ ارتباط بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *