تاریخ: 5 April, 2020

فعالیت های حوزوی به تبلیغ معطوف است.

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان همه فعالیت های حوزوی را به بحث تبلیغ معطوف دانست و تشکیل، فعالیت و برنامه ریزی های بسیار خوب معاونت تبلیغ این حوزه را مهم و تاثیرگذار خواند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد فردوسی پور در اجلاس مدیران مدارس حوزه علمیه خراسان با اشاره به ضرورت تبلیغ و تاسیس مرکزی برای این امر، به تشکیل، فعالیت و برنامه ریزی های بسیار خوب معاونت تبلیغ این حوزه اشاره کرد و آن را بسیار مهم و تاثیرگذار خواند.
وی به نشست هایی که در رابطه با خطبای خراسان و اربعین و دهه آخر صفر برگزار شده، اشاره و خاطر نشان کرد: حوزه علمیه خراسان در دوسال متوالی با حضور ۷۰۰ و ۲۰۰ نفر در مراسم پیاده روی اربعین به شکلی بسیار خوب و موثر به فعالیت تبلیغی پرداخته است.
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اینکه همه فعالیت های حوزه با محوریت و نگاه تبلیغ انجام می شود، افزود: سال گذشته و امسال بیش از دوهزار مبلغ در ایام دهه آخر صفر در محورهای منتهی به مشهد و محل اقامت کاروان های زائران پیاده فعالیت تبلیغی داشته اند.
وی از فعالیت و برگزاری همایش هایی از جمله: فصل تحول، بانوی مقاومت، مرزبانان فرهنگی و… گفت و بحث توانمندی مبلغان با برگزاری کارگاههای مهارتی که از جمله : راهیان نور، دوره های بلاغ، طرح ولایت، کارگاه آموزش کودک و نوجوان و طرح بینات را از دیگر برنامه های این معاونت خواند.
حجت الاسلام و المسلمین فردوسی پور درباره تبلیغ نوین به برگزاری کارگاه های سواد رسانه اشاره کرد و یادآور شد: در حال حاضر در کنار ایجاد بنیاد علمی تربیتی روح الله که تا کنون ۸ مجوز تاسیس مدرسه دبستان و دبیرستان دخترانه و پسرانه با رویکرد تربیتی است همچنین از حضور ۲۵۹ مبلغ در مدارس امین که مشغول فعالیت هستند خبر داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *