تاریخ:28 February, 2020

تحقق عزت و حیات اسلام، در سایه تلاش و مبارزه است

رئیس سازمان تبلیغات کشور گفت: مهمترین گام در مبارزه و مقاومت، اراده خستگی ناپذیر برای اهتزاز پرچم لا اله الا الله بر قلل رفیع کرامت، است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی در همایش «جهاد دائمی به سبک ولی»، با بیان اینکه عزت و حیات اسلام در سایه تلاش و مبارزه تحقق می یابد، گفت: مهمترین گام در مبارزه و مقاومت، اراده خستگی ناپذیر برای اهتزاز پرچم لا اله الا الله بر قلل رفیع کرامت، است.

رئیس سازمان تبلیغات کشور با اشاره به پیام های امام خمینی(ره) درسال های ۴۱ و ۵۷ و ۶۷ گفت: موعظه های حضرت امام(ره) به رگ های خشکیده جهادگران، حیات و هستی می بخشید و همواره تاکید داشتند که باید برای خداوند قیام کرد.
حجت الاسلام و المسلمین قمی با بیان اینکه امروزه دشمن می خواهد خاصیت انقلابی و حیاتی اسلام را از حوزه های علمیه بگیرد و اسلامِ بدون مجاهدت درست کنند، اظهار کرد: حضرت امام(ره)، نسبت به این امر احساس خطر می‌کردند و هشدارهایی در این زمینه می دادند که طلاب و حوزه های علمیه امروزه، دوره پرمخاطره ای را پشت سر می گذارند.
رئیس سازمان تبلیغات کشور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که، این دوره را نمی توان گذر کرد مگر با ایستادگی مردم، افزود:  باید مردم را آماده کرد تا در مقابل آفات و مشکلات موجود در جامعه، مقاومت، ایستادگی و گذر کنند.
حجت الاسلام و المسلمین قمی با بیان اینکه عاملان نفوذ می‌خواهند نظام محاسباتی جامعه ما را برهم بریزند، ابرازکرد: باید مردم را آماده کرد تا در این مقطع پرمخاطره با حمایت از ولایت، منتظران واقعی ظهور حضرت مهدی(عج) باشند.
رئیس سازمان تبلیغات کشور در پایان با تاکید بر اینکه اگر ایمان در مسیر درست خود جاری شود، قیام و حرکتی جهادی را رقم می زند که دنیا قدرت مقابله با آن را ندارد، به فرارسیدن ایام محرم اشاره کرد و خطاب به جهادگران تبلیغی، گفت: با توجه به فرصت تبلیغی در ماه محرم و آمادگی مردم در دریافت بیانات حق، تبلیغ محرم باید محتوای جهاد داشته باشد.

گفتتنی است، این همایش با حضور گروه های جهادی حوزوی در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزارشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *