تاریخ:28 February, 2020

ره توشه ماه مبارک رمضان برای مبلغان

متون علمی_آموزشی در سه جلد ویژه مبلغان، سیل زدگان، خانواده؛ برای مبلغانی که در ماه مبارک رمضان به مناطق تبلیغی اعزام می شوند.

مجموعه مقالاتی که با همت گروهی از نویسندگان فاضل و مبلغان موفق به مناسبت ماه مبارک رمضان به رشته تحریر درآمده و ضمن تبیین سیره انسان ساز حضرات معصومان در ماه رمضان، مباحث کاربردی و گوناگونی را در منظر مبلّغان گرامی ترسیم نموده است.

در مجلد مبلغان عمومی مباحثی همچون سبک زندگی اخلاقی معصومان، رزق و روزی در آیات و روایات، هنر خوب زیستن، عوامل خسارت در قیامت، عبادت در سبک زندگی اسلامی، آسیب شناسی فضای مجازی، راههای پیشگیری از نیازهای غیر واقعی اقتصادی و راههای تقرب به خدا از مهمترین مباحث این ره توشه است.

در مجلد ویژه سیل زدگان سعی بر بیان یکی از عرصه های مهم کمـک، بیـان احکـام الهـی و روحیـه دادن و تقویـت باورهای دینی شده است. از اینرو با اعزام مبلغین در منطقه و تهیه ره توشه مناطق سیل زده گـامی
اگر چه کوچک برداشته و خود را در مصیبت مردم آسیب دیده شریک نماییم.

در مجلد ویژه خانواده نیز مباحث مربوط به زن و خانواده سامان یافته و با تحلیل و بررسی مسائلی همچون با چه فعالیتهایی میتوان فضای خانه را قرآنی کرد؟ ضرورت فرزندآوری، راههای نهادینه سازی حجاب و عفاف در فرزندان، آسیبهای فردی و خانوادگی، روابط در فضای مجازی، جرایم و امنیت در فضای سایبری، شیوۀ رفتار با نوجوانان در دوران بلوغ، زن غربی از افسانه تا واقعیت، نگاهی به عوامل طلاق زودرس، جلوه های ایثار زنان در انقلاب و دفاع مقدس.

دانلود فایل ره توشه ویژه مبلغان 

دانلود فایل ره توشه ویژه سیل زدگان

دانلود فایل ره توشه ویژه خانواده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *