مراسم ویژه شهادت امام صادق(ع) شنبه ۸ تیر ماه برگزار می شود

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع)، مراسم عزاداری آن امام همام به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، شنبه هشتم تیر ماه از ساعت ۸ صبح، در محل مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره) برگزار می شود.

همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع)، مراسم عزاداری آن امام همام به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، با حضور علما، اساتید، فضلا، روحانیون و طلاب مشهد مقدس، روز شنبه ۸ تیرماه ۹۸ از ساعت ۸ صبح در محل مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره) برگزار می شود.

در این برنامه که همه ساله در سالروز شهادت رئیس مکتب جعفری از سوی شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار می شود، آیات عظام، اساتید ، فضلا، روحانیون و طلاب این حوزه و اقشار مردم به سوگواری و عزاداری می پردازند.

بر اساس این گزارش، در مراسم عزاداری شهادت امام صادق(ع)، حجت الاسلام و المسلمین مروی، عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان و تولیت آستان قدس رضوی، پیرامون فضائل، مناقب و مصائب حضرت امام صادق(ع) سخنرانی خواهد کرد.

همچنین، علما، استادان، روحانیان و طلاب بعد از پایان مراسم از مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره)، به منظور تشرف به حرم مطهر رضوی و عرض تسلیت به محضر حضرت ثامن الحجج(ع) به جمع عزاداران صادقیون ملحق می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *